Potvrzeno! Fitmin Purity chutná 4 kočkám z 5

Alespoň podle prvních stovek recenzí našeho velkého testu Purity. Přečtěte si, jak grain free krmivo kočkám šmakuje a mrkněte na fotky přímo od kočičích páníčků. Zapojíte i svou kočku?

Testujeme ve velkém

Vzorky super-prémiového krmiva jdou na dračku. Všem, kteří chtějí své kočce dopřát ty nejvybranější mňamky, je zdarma posíláme až domů. Zajímá nás totiž, jak vašim chlupáčům granule plné čerstvého masa chutnají.

Pro koťata i dospěláky jsme připravili 3000 vzorků. Víc než půlka už skončila v miskách našich báječných kočičích testerů. Další vzorečky tu čekají i na vaši kočku. Je velká šance, že jí přijdou k chuti. Tady se zapojíte do testu.

Jak to zatím vypadá?

 • 79 % koček granule Purity přijalo s chutí. Pokud je dostaly spolu se stávajícím krmivem, daly jim přednost.
 • 16 % koček granule Purity nejedlo, nespořádalo je během jednoho dne nebo dalo přednost dobrotám, na které jsou zvyklé.
 • 5 % nemělo jasný názor. Chutnalo jim jak Purity, tak stávající granule.

Co říkají na Purity Holistic Cat Food samotní chovatelé?

„Granulky měly velký úspěch. Okamžitě se do nich oba moji chlupáči pustili. Dostali jeden balíček napůl a hned se po granulkách zaprášilo. Děkuji za možnost testování a za milou pozornost v podobě myšičky.” – Dáša

„Moc děkuji za vzorek, jelikož mám moc mlsnou kočku, byla jsem překvapená, jak si na těchto granulích pochutnala.” – Marie K.

Jak si stojí oproti jinému krmivu?

„Granule jsem kočce nasypala do dvou misek. Do jedné staré krmivo a do druhé Purity. Očichala si obě misky a pustila se hned do Purity. Snědla je všechny. Byla po nich spokojená. Taky měla velkou radost i z myšky. Budeme kupovat Fitmin. Granule jí moc chutnaly. Děkuji za možnost je vyzkoušet.” – L.

„Kočky snědly vše. Daly přednost vzorkům. Budu používat.” – Miroslav H.

Byla to rychlost!

„Granule musím pochválit, nijak nesmrdí, po manipulaci s nimi nemám na rukou mastný film jako u jiných značek. Celkem mě vyděsila rychlost, kterou je naše kočky jedly. Neobsahují náhodou šantu nebo jinou kočičí drogu? 😀 Druhý den dostaly původní granule, naštěstí je normálně snědly. Měla jsem strach, jestli je po předchozím gurmanském/návykovém zážitku nebudou odmítat.” – Kateřina P.

„Naší Kamilce je 13 let, našli jsme ji v útulku a u nás je 3 roky. Je velmi rozmlsaná a ne všechno jí chutná. Po otevření prvního sáčku jsem jí granulky dala jako pamlsek. Reakce byla nečekaná, málem mi ukousala ruce, když si ode mě granulky brala. Později jsem jí granulky nasypala do misky a mizely opravdu rychle. Myška na hraní měla také velký úspěch.” – Adéla K.

A jak to vypadá, když si kočičí miláčci pochutnávají? Koukněte dolů do fotogalerie. Jestli se testovalo i u vás, možná se najdete.

Všem kočičkám i jejich majitelům děkujeme za skvělé reakce, vážíme si jich. Pomáháte nám dělat granule ještě lepší.

Co řada Purity obsahuje?

Granule pro kočky Fitmin Purity obsahují vysoký podíl čerstvého masa a jsou tzv. grain free. Nenajdete v nich tedy žádné obiloviny, na které jsou kočky často alergické. Maso místo nich doplňuje hrášek, brambory, ovoce a zelenina. Přidané bylinky zase podporují kočičí trávení. Zjistěte o recepturách víc.

Že to zní dobře? O tom ať rozhodne vaše kočka. Šance, že jí Purity bude chutnat, je velká. Tak se zapojte do testování.

 

 

Komentáře

 1. Alena
  23. 7. 2018 

  Mojí Meggi granulky moc chutnají.☺Snědla během 5 vteřin celou misku.😂

  • Barbora Mikysková
   24. 7. 2018 

   Máme radost, že Meggi granulky chutnají. 🙂

  Reply
 2. Silvie
  18. 10. 2018 

  Granulky chutnají, jen se nedokážeme dostat přes průjmy způsobené přechodem na holistické krmivo, možná trochu později, malošci mají kolem roku, starším to problém nedělá.

  • Barbora Mikysková
   5. 12. 2018 

   Silvie, vážíme si toho, že granulky chutnají a pokud by měly kočky stále zažívací problémy, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme. 🙂

  Reply

Chci taky komentovat