Filtr:

14. 8. 2018

7 faktů o kočičím chování, které vás možná překvapí

Jednou si spokojeně vrní, jindy zase nevlídně mrská ocasem. Prostě kočka. Víte, co od té své můžete čekat a jak si vyložit její chování?

chci vědět víc
31. 7. 2018

Veterinářka radí: Jak dát kočce první pomoc

Víte, jak předcházet letním nástrahám, které číhají na vaši kočku? Co dělat v případě tonutí či uštknutí a které kroky první pomoci byste měli znát? Čtěte rady veterinářky, ať vaše kočka dostane tu nejlepší možnou péči.

chci vědět víc
25. 7. 2018

Se psem na cestách: Jak to zařídit, abyste vše zvládli na jedničku

Chystáte se na dovolenou po Evropě, ale nevíte, co na to váš pes? V příbězích Míši Bereckeiové a její Marvel uvidíte, že sdílet štěstí se svým psem jde kdekoliv na světě a při jakékoliv aktivitě. Dostanete řadu tipů, díky kterým zvládnete i tu nejnáročnější cestu.

chci vědět víc
20. 7. 2018

Potvrzeno! Fitmin Purity chutná 4 kočkám z 5

Alespoň podle prvních stovek recenzí našeho velkého testu Purity. Přečtěte si, jak grain free krmivo kočkám šmakuje a mrkněte na fotky přímo od kočičích páníčků. Zapojíte i svou kočku?

chci vědět víc
4. 7. 2018

Co potřebuje kotě, aby z něj vyrostl zdravý dospělák?

I ta nejroztomilejší koťata vyžadují spoustu péče. Proč by měla s matkou zůstat co nejdéle? A čím je krmit? Zjistěte, jak na to, aby z kotěte vyrostla kočka jaksepatří.

chci vědět víc
29. 6. 2018

Na procházce s kočkou: Naučte ji nosit kšíry

Jak na venčení kočky? Čtěte tipy od chovatelky a dozvíte se, jaké kšíry se pro vašeho kočičího parťáka hodí a jak se na procházky připravit tak, aby ho začaly bavit.

chci vědět víc
22. 6. 2018

Bezlepkové krmivo nově i pro psy: z čeho se skládá?

Máte doma psa alergika? Nebo jen hafana, který si zaslouží poctivé krmivo plné čerstvého masa? Objevte novou řadu granulí Purity Dog a zjistěte, co v nich místo lepku najdete.

chci vědět víc
18. 6. 2018

Tipy na péči o dlouhosrsté kočky, které musíte znát

Co dělat, aby měla vaše kočka načechraný a krásný kožíšek? Čtěte rady chovatelky mainských šampionů a poradíte si se zacuchanými bubáky i správným česáním. Navíc se dozvíte, jak takovou kočku koupat.

chci vědět víc
4. 6. 2018

Jak najít krmivo, které bude kočce fakt chutnat?

Naplnili jste jí misku novou pochoutkou, ale ona ji stejně obchází obloukem? Zjistěte, jak vybrat granule, které budou zdravé a chutné zároveň a jak kočku přimět k tomu, aby se do nich s láskou pustila.

chci vědět víc
25. 5. 2018

Kočky a bílkoviny: výživářka radí, co si pohlídat

Jsou to právě bílkoviny, díky kterým kočka prospívá. A pro ty živočišné to platí dvojnásob. Kolik je to pravé množství a jak poznat ty kvalitní? Nechte si poradit od výživářky.

chci vědět víc
17. 5. 2018

Tlapka za tlapkou, aneb Jak učit psa na vodítku

Rozchází se vaše a psí představa o příjemné procházce? Monika Olšovská učí psy skvěle tancovat a má pro vás rady, jak hafana naučit chodit u nohy. Mrkněte na její tipy a nebudete za psem vlát.

chci vědět víc
10. 5. 2018

Víte, jak správně pečovat o kočičí zuby?

Starat se o kočičí chrup a udržovat zdravou ústní dutinu kočky dá někdy fušku. Čtěte naše rady a půjde to jako po másle – naučíte své kočky i na kartáčky.

chci vědět víc
2. 5. 2018

Hrášek a rýže: z říše rostlin pro kočky to nej

Když už jsou rostlinné složky součástí kočičího krmiva, je potřeba, aby byly kvalitní. Mají rýže a hrášek ve složení svoje místo? Seznamte se s důvody, proč do granulí patří právě tyhle dvě.

chci vědět víc
25. 4. 2018

Bylinky v krmivu? Hlavně pro zdraví zvířat

Rozmarýn, heřmánek, čekanka… Ve složení je výrobci granulí neuvádějí jen pro efekt. Přečtěte si, jak bylinky dovedou posunout krmivo o level výš a proč mají ve stravě mazlíčků své místo.

chci vědět víc