Filtr:

26. 9. 2018

Denisa Grimová: Westernová královna a nová partnerka Fitminu

Souznění s koněm, jeho respekt a ladné pohyby při jízdě… To všechno Denisa Grimová má a ještě na koni vypadá jako královna. Seznamte se s novou partnerkou Fitminu a jejími disciplínami westernového ježdění.

chci vědět víc
21. 9. 2018

Co nepatří do kočičí misky? Budete se divit…

Jsou potraviny, které vám chutnají, ale na kočičí jídelníček rozhodně nepatří. Čtěte, čím kočku nekrmit a proč jsou tyto zakázané mňamky strašákem nejen kočičího trávení.

chci vědět víc
19. 9. 2018

Bylo nás 6 na 6 km aneb jak Fitmin zdolal Hard dog race

Hard dog race je za námi a účastníci jsou ještě teď plní dojmů. Čím si v sobotu 15. září proběhl Fitmin tým a jaké byly podmínky na závodišti v Opatově? Mrkněte na náš článek, ve kterém dostanete i tipy na trénink od Kamily Vytlačilové, závodnice z Fitmin týmu.

chci vědět víc
31. 8. 2018

5 mýtů o psech z útulku

Nezvladatelný, starý, nemocný. Podobné předsudky o pejscích z útulku nás napadají běžně. Jak je to ale doopravdy? To si ukážeme na příběhu fenky Marvel, která jako „útulkový pes“ nakonec našla pravý domov.

chci vědět víc
28. 8. 2018

Žádný keks! Dejte svému psovi Fitmin Purity Snax

Víte, čím psa odměňovat, aby zůstal fit? Máte hafana alergického na lepek, nebo jen hledáte přírodní pamlsky bez konzervantů? Seznamte se s Fitmin Purity Snax, pochoutkami bez výhrad. Co s nimi pesan získá?

chci vědět víc
20. 8. 2018

Víte, čím krmit starší kočku, aby byla fit?

Z koťátka už vyrostla a dnes je léty zkušená. S přibývajícím věkem však už nemívá náladu ani chuť k jídlu. Chcete vědět, jak kočičce zase vrátit radost u misky?

chci vědět víc
14. 8. 2018

7 faktů o kočičím chování, které vás možná překvapí

Jednou si spokojeně vrní, jindy zase nevlídně mrská ocasem. Prostě kočka. Víte, co od té své můžete čekat a jak si vyložit její chování?

chci vědět víc
31. 7. 2018

Veterinářka radí: Jak dát kočce první pomoc

Víte, jak předcházet letním nástrahám, které číhají na vaši kočku? Co dělat v případě tonutí či uštknutí a které kroky první pomoci byste měli znát? Čtěte rady veterinářky, ať vaše kočka dostane tu nejlepší možnou péči.

chci vědět víc
25. 7. 2018

Se psem na cestách: Jak to zařídit, abyste vše zvládli na jedničku

Chystáte se na dovolenou po Evropě, ale nevíte, co na to váš pes? V příbězích Míši Bereckeiové a její Marvel uvidíte, že sdílet štěstí se svým psem jde kdekoliv na světě a při jakékoliv aktivitě. Dostanete řadu tipů, díky kterým zvládnete i tu nejnáročnější cestu.

chci vědět víc
20. 7. 2018

Potvrzeno! Fitmin Purity chutná 4 kočkám z 5

Alespoň podle prvních stovek recenzí našeho velkého testu Purity. Přečtěte si, jak grain free krmivo kočkám šmakuje a mrkněte na fotky přímo od kočičích páníčků. Zapojíte i svou kočku?

chci vědět víc
4. 7. 2018

Co potřebuje kotě, aby z něj vyrostl zdravý dospělák?

I ta nejroztomilejší koťata vyžadují spoustu péče. Proč by měla s matkou zůstat co nejdéle? A čím je krmit? Zjistěte, jak na to, aby z kotěte vyrostla kočka jaksepatří.

chci vědět víc
29. 6. 2018

Na procházce s kočkou: Naučte ji nosit kšíry

Jak na venčení kočky? Čtěte tipy od chovatelky a dozvíte se, jaké kšíry se pro vašeho kočičího parťáka hodí a jak se na procházky připravit tak, aby ho začaly bavit.

chci vědět víc
22. 6. 2018

Bezlepkové krmivo nově i pro psy: z čeho se skládá?

Máte doma psa alergika? Nebo jen hafana, který si zaslouží poctivé krmivo plné čerstvého masa? Objevte novou řadu granulí Purity Dog a zjistěte, co v nich místo lepku najdete.

chci vědět víc
18. 6. 2018

Tipy na péči o dlouhosrsté kočky, které musíte znát

Co dělat, aby měla vaše kočka načechraný a krásný kožíšek? Čtěte rady chovatelky mainských šampionů a poradíte si se zacuchanými bubáky i správným česáním. Navíc se dozvíte, jak takovou kočku koupat.

chci vědět víc