Žádný keks! Dejte svému psovi Fitmin Purity Snax

Víte, čím psa odměňovat, aby zůstal fit? Máte hafana alergického na lepek, nebo jen hledáte přírodní pamlsky bez konzervantů? Seznamte se s Fitmin Purity Snax, pochoutkami bez výhrad. Co s nimi pesan získá?

Složení hraje prim

Není sváča jako sváča! Když už pejskovi dáváte odměnu, měla by stát za to. Složení pamlsku totiž významně ovlivňuje to, jak (ne)bude pes v budoucnu zdravý.

To, že pejskovi pamlsek šmakuje, ještě automaticky neznamená, že mu i prospívá. Proto je na páníčkovi, aby zjistil, jestli je mlska pro hafana tou správnou volbou.

Řada Fitmin Purity Snax je navržena tak, aby byla nejen chutná, ale i zdraví prospěšná. Tak se z ní stává odměna bez výhrad.

Když odměna, tak masitá

Hledáte mlsku, která by pejskovi dodala energii na trénink, náročnější výšlapy nebo jen dovádění na zahradě? Fitmin Purity Snax obsahují až 85 % masa, po kterém bude mít pes energie habaděj. A to hlavně díky vysokému obsahu bílkovin, minerálních látek a vitamínů.

Se zdravými pamlsky bude spokojený i ten nejmlsnější pesan. Fitmin totiž všechny druhy nabízí v několika chutných variantách: kuřecí, hovězí, divočina, jehněčí a játra.


Z přírody do psí misky

Sami obvykle sáhnete po přírodních potravinách a pro svého psa chcete také to nejlepší? Fitmin Purity Snax jsou vyrobené výhradně z přírodních surovin: čerstvé maso, extrudovaná rýže, amarantová mouka, bylinky. Neobsahují žádné chemické konzervanty, dochucovadla ani barviva.

Fitmin pochoutky se navíc vyrábí pozvolným sušením, takže v nich zůstávají všechny cenné výživné látky.

Fitmin bašta bez přidané soli

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký vliv má na vašeho hafana sůl? Příznaky jejího nadbytečného příjmu se neprojeví hned. Přicházejí postupně. Patří mezi ně častější příjem vody, neustálé nutkání na toaletu a tloustnutí.

Od nadváhy už je to jen krůček k otokům a vážnějším problémům. Proto byste měli věnovat pozornost tomu, co psovi sypete do misky a čím ho odměňujete.

Fitmin Purity Snax přidanou sůl neobsahují, množství chloridů pochází jen ze samotných surovin.

Lepek? Ne, raději Snax!

Máte doma hafana, který nesnese lepek? Už jste mu sice vybrali vhodné granule, ale stále nevíte, jakou zvolit odměnu? Celá řada pamlsků je v gluten free receptuře, a neobsahuje tedy lepek (většinou pšenice a kukuřice).

Je libo kostičku, masitý piškot nebo hranolku?

Víte, že vašeho psího kámoše často omrzí jeden druh pamlsků? Snax je však pochoutka, která má mnoho podob. Každý pes si vybere, máme totiž tři druhy:

  • Fitmin Purity Snax Bones: větší křupavá odměna na cesty, ideální pro větší hafany.
  • Fitmin Purity Snax Nuggets: malý piškot za povedené kousky, jako dělaný pro menší psíky.

Oba jsou vhodné i pro psí alergiky, protože obsahují jen jeden druh masa a lehce stravitelnou rýži.

  • Fitmin Purity Snax Stripes: křehké tyčky na psí lenošení, které díky bylinkám (máta, kopřiva, heřmánek, meduňka, čekanka) a dalším surovinám (kvasnice, glukosamin, chondroitin sulfát, kelpa, chlorella) prospívají srsti, zubům a kloubům a celkové regeneraci organismu.

Na cestu to chce pořádný SNAX

Na výlet vždycky bodne lehké a praktické balení. Fitmin Purity Snax takové má. Pamlsky se vejdou i do kapsy a navíc jsou zabalené do pevně uzavíratelných sáčků. Když se vám však vysypou, kapsu neumastí – jsou křupavé a jen tak se nerozdrolí. Tím potěšíte hlavně psa, kterému zdravé chroupání chvíli vydrží.

Jak pamlskovat?

Protože mají Fitmin Purity Snax čisté složení, nemusíte se obávat překročení doporučeného množství, které pejsek může za den zbaštit. I tak by však poměr pamlsků neměl překročit 10 % z denní dávky krmiva pejska.

Zároveň, pokud hafan baští během dne pamlsky, měli byste mu vždycky ubrat z obvyklé dávky v misce. Celkem ⅓ – ½ psů v Česku totiž trpí nadváhou, která jim přináší jen samé nepříjemné zdravotní peripetie.

Snax: zdravé psí mlsání

Snax pochoutka má skvělé složení i bohatý výběr chutí, to vše v praktickém balení. Než se z Fitminu v Podorlicku dostane k vašim hafanům, prochází důkladnou přípravou. Ke každému kousku přistupují poctivě – pamlsky se tam vyrábí ručně.

Fitmin Purity Snax bude pro vašeho hlídače pamlskem, který mu nejen zachutná, ale hlavně prospěje!

Chci taky komentovat