Jak si váš pes představuje ideálního Valentýna?

Do hlavy jim nevidíme, takže můžeme jen odhadovat. Víme ale, že těchto pět věcí váš mazlíček ocení stoprocentně. Co je ve svátek zamilovaných podle jeho gusta?

1) Hned ráno: láskyplné probuzení

Přivstat si a přichystat milovanému protějšku snídani do postele? Ale kdepak, to po vás pejsek vyžadovat nebude. Když vás z postele vytáhne sám, udělá mu to největší radost. Takže si klidně pospěte – vy sice sotva mžouráte, ale on už vám nese kostičku a olizuje obličej. To je ten největší důkaz lásky!

Že se máte rádi, to moc dobře víme. Na Facebook jste nám totiž poslali spoustu zamilovaných fotek s vašimi mazlíčky. Některé z nich najdete pod článkem v galerii, tak na ně mrkněte.

2) Před obědem: bok po boku

Psí ideál je jasný: strávit dopoledne společně. Sami ale víte, že do práce se musí, a vysvětlit mazlíkovi, že se zase vrátíte… Patříte mezi ty šťastné, kterým šéf pejska v zaměstnání dovolí? Gratulujeme. A pro vás ostatní: přečtěte si, jaké výhody přináší kanceláře přátelské k čtyřnožcům. Třeba si na ně vzpomenete, až budete jednou měnit místo, a příštího Valentýna už strávíte spolu.

3) Odpoledne: rande venku

Vyjít si na procházku a pořádně se proběhnout, to je ono. Když se jednou venčení trochu protáhne, váš hafan to ocení. Vždyť vzájemnou lásku utužuje právě společně strávený čas. Hlavní výhoda pro vás? Nemusíte ladit garderóbu. Na sport si vystačíte klidně i s tepláky.

Ohledně společného běhání zatím váháte? Namotivujte se článkem.

4) Než se setmí: předávání dárečků

Pejsek vám sice nic na zub nekoupí, zato vy se můžete činit. Pamlsky, po kterých se jen zapráší, nová miska nebo pelíšek, pytel krmiva, po kterém se bude olizovat… Možností je tolik, tak zapojte fantazii.

Chybí inspirace? Využijte tipy z našeho vánočního článku, pejskové neřeší, jestli je únor nebo prosinec.

5) Když se objeví hvězdy: romantická večeře

Nemusíte rezervovat stůl nebo vařit čtyřchodové menu. Pejskovi stejně udělají nejlíp granule – výživáři si na složení dávají záležet, takže obsahují všechno, co mazlík potřebuje. A pokud jsou plné čerstvého masa, tak ještě k tomu chutnají. Co by vhodné krmivo rozhodně mělo obsahovat, a co naopak ne? To a další vychytávky, které vám při nákupu granulí pomůžou, zjistíte tady.

A teď vy

Nakousli jsme vás? Dopřejete něco z toho na Valentýna vašemu miláčkovi? Nebo máte pocit, že na to, abyste pro něj udělali maximum, není potřeba žádný svátek? Podělte se s námi o svoje dojmy. A mrkněte na láskyplnou galerii dole, třeba se najdete.

Chci taky komentovat